EHITUS JA PROJEKTEERIMINE

Osutame juriidilist abi klientidele, kes tegutsevad ehituse ja projekteerimise alal, sealhulgas arendajatele, töövõtjatele, ehituse spetsialistidele (arhitektid, insenerid, sisedisainerid jne), kindlustajatele ja finantseerijatele.

 

Meie juriidiline abi tasub ennast ära ning on efektiivne ja õigeaegne ehitusobjekti kogu kestuse ajal – ehituse alustamisest kuni lõpuni. Teeme ekspertiise lepinguprojektide ettevalmistamiseks, ehituse ja projekteerimise alaste läbirääkimiste pidamiseks, professionaalseks otstarbeks, poolte kohustuste ja laenatud vahendite tagamiseks ning juriidilise abi osutamiseks kindlustuse küsimustes.

 

Viime läbi ekspertiise

  • võõrandamise eesmärgil,
  • ADR (vaidluste alternatiivseks lahendamiseks),
  • vahekohtute ja kohtumenetluste tarbeks,

 

pretensioonide lahendamiseks (näiteks puuduste, viivituste esinemisel, sertifitseerimisel, projekti- ja arhitektuuri sõltumatuse, professionaalse lohakuse, kulude ja kahjude esinemisel, samuti lõpparveldamisel).

 

 

Ka kõige keerulisemaid tellimusi täidavad meie

advokaadid kõrgel tasemel,

kindlalt ja tähtaegselt.

Andrei Veressov, 
attorney at law, CEO

 

 

Teeme tihedalt koostööd Teie praeguse meeskonnaga, maandades riske ka seatud eelarve piirides.

Peale selle võime soovitada Teile teiste valdkondade spetsialiste, et toimida koostöös või koordineerija rollis akrediteeritud spetsialistide koosseisus. Niisugune kaasaegne lähenemine on üsna paindlik ekspertide leidmiseks ja kulude arvestamiseks.

 

SEKTORID

Meie advokaadid on kogenud professionaalid ettevõtlusharude laias ulatuses ning lahendavad kogu tähelepanu ja püüdlikkusega praktiliselt kõik Teie äriga seotud küsimused.